استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
ولي‌زاده مطرح كرد: بازديد 130 مقام ارشد ملي از مناطق سيل‌زده لرستان 1398/02/31
ولي‌زاده مطرح كرد: بازديد 130 مقام ارشد ملي از مناطق سيل‌زده لرستان

ولي‌زاده مطرح كرد:
بازديد 130 مقام ارشد ملي از مناطق سيل‌زده لرستان

تاكنون هيچ‌گونه بيماري واگيرداري در مناطق سيل‌زده لرستان گزارش نشده است.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، قاسم ولي‌زاده دبير كميته اجتماعي، بهداشتي و مشاركت‌هاي مردمي قرارگاه بازسازي و نوسازي مناطق زلزله‌زده استان در نشست خبري اظهار كرد: اين كميته در پنج كارگروه تخصصي؛ بازتواني رواني اجتماعي، بهداشتي و درمان، حمايت‌هاي اجتماعي، حمايت هاي معنوي و مشاركت‌هاي اجتماعي فعاليت دارد.

وي با بيان اينكه بازتواني رواني، اجتماعي و بهداشت و درمان پيامدهاي بعد از سيل را به صورت جدي پيگيري مي‌كند، افزود: دانشگاه علوم پزشكي 19 تيم سلامت و روان و همچنين مددكاري اجتماعي در قالب 165 تيم از طرف سازمان بهزيستي به منطقه اعزام كرده و در حال فعاليت هستند.

سرپرست معاونت سياسي استاندار با اشاره به اينكه استانداري از محل اعتبارات اجتماعي حمايت‌هايي در اين راستا داشته است، خاطرنشان كرد: در بحث حمايت‌هاي معنوي سازمان تبليغات اسلامي حدود 1500 روحاني در روستاها و شهرهاي استان مستقر كرده است.

وي تصريح كرد: همچنين مشاركت‌هاي اجتماعي و سازمان‌هاي مردم نهاد در بحث كمك و امدادرساني از طرق مختلف فعاليت‌هاي چشمگيري داشته‌اند.

ولي‌زاده با بيان اينكه در مناطق سيل‌زده به لحاظ امنيتي مشكلي نداشته‌ايم، گفت: طي اين ايام بيش از 130 مقام ارشد ملي كه در رأس آنها رئيس جمهور و رئيس قوه مقننه قرار داشتند، بدون كوچك‌ترين مشكل امنيتي به استان سفر كرده و در مناطق سيل زده حضور پيدا كردند.

وي در پايان اظهار كرد: خوشبختانه تاكنون هيچ گونه بيماري واگيرداري در منطقه گزارش نشده و از لحاظ بهداشتي كاملاً تحت كنترل است.

9 تعداد بازدید:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه