فرمانداری شهرستان چگنی
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/02/18
مراسم گراميداشت مقام معلم مراسم گراميداشت مقام معلم
✅سه شنبه 18 ارديبهشت 97
مراسم گراميداشت مقام معلم با حضور مهندس ترابي نژاد فرماندار ،امام جمعه موقت شهرستان و مسئولين شهرستان در سالن اداره آموزش و پرورش منطقه ويسيان برگزار شد.
@farmandari_chegeni
✅مهندس ترابي نژاد در اين مراسم ضمن تبريك روز معلم به همه فرهنگيان شهرستان گفت ؛شهيد مطهري جمله اي در ارتباط با معلم دارند كه مي‌گويد (من ستايشگر معلمي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را )، با دقت به اين يك جمله از شهيد مطهري و توجه به آن ما بايد قدر خودمان را بدانيم و معلمي را عشق بناميم.
✅فرماندار گفت؛ قطعاً بدانيد كه توسعه و پيشرفت هر جامعه به انديشه هاي معلمان بستگي دارد چرا كه هر معلم دلسوز ،با فرهنگ ، با عشق و با ايثارگري مي توانند افرادي را تحويل جامعه بدهد كه بتوانند جامعه را دگرگون و به قله‌هاي رفيع اقتصاد و علم برساند.
✅ وي گفت؛ معلمين ما كساني اند كه با عشق زندگي مي كنند.
✅ اگر فرهنگيان ما بتوانند ابعاد آموزش ، پرورش و مشق زندگي را با هم آميخته كنند و بيآموزند حاصل آن انساني است متفكر و انديشمند كه مي‌تواند جامعه را دگرگون كند و اگر توجه به اين ابعاد نكنيم قطعاً گسست ايجاد خواهد شد كه اين گسست بيگانه پرستي ، عدم خودباوري و باعث بهتر دانستن فرهنگ بيگانه است .
✅وي ادامه داد اگر ما بخواهيم گذشته خودمان را به حال و آينده وصل كنيم و بتوانيم جايگاه خودمان را در جهان اثبات كنيم فقط از طريق معلم است .
✅توجه به معلم ، علم و دانش است كه مي تواند جامعه ما را به رشد و ترقي برساند.
✅وي اظها اميدواري كرد كه همه تصميم گيران به اين مهم توجه و قدر مقام معلمي را بدانند زيرا معلم بدون داشتن دغدغه هاي معيشتي آنچه را كه وظيفه الهي و اسلامي اوست به خوبي انجام خواهد داد.
✅وي در پايان گفت ارزش نهادن به معلمين مي‌تواند در آينده به پيشرفت و توسعه كشور بيانجامد و كشورهايي موفق خواهند بود كه بيشتر قدر معلمين را بدانند.
تعداد بازدید : 90
Powered by DorsaPortal