فرمانداری شهرستان چگنی
اخبار
1396/07/17
شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان چگني ... شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان چگني ...

شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان چگني با رياست فرماندار و با حضور مجتبي بيرانوند دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان و ساير اعضا در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.

 

در ابتداي جلسه مهندس ترابي نژاد ضمن تبريك هفته نيروي انتظامي انتصاب آقاي بيرانوند را به عنوان دبيرشوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدراستان تبريك و از زحمات و پيگيري هاي خوب جناب آقاي آقا ميرزايي تشكر نمود.

 

مهندس ترابي نژاد در ادامه گفت: در بحث مبارزه با مواد مخدر و پيشگيري از آن آقاي بيرانوند نسبت به شهرستان چگني دغدغه ي بيشتري داشته باشند چراكه اين شهرستان هم از لحاظ موقعيت جغرافيايي و هم از لحاظ فرهنگي شرايط خاصي را داراست .

 

وي ادامه داد در سطح شهرستان اقدامات خوبي در بحث فرهنگ‌سازي صورت گرفته است و اميدواريم اين روند ادامه داشته باشد.

 

مهندس ترابي نژاد همچنين بر فرهنگ‌سازي مبارزه با مواد مخدر و همچنين بر تلاش همه دستگاه ها مرتبط در اين خصوص تاكيد نمود.

 

فرماندار گفت ؛ براي مبارزه با مواد مخدر فرهنگ سازي،عمومي نمودن مبارزه با مواد مخدر ، حمايت از گروه‌هاي NA و سمن ها ضرورت دارد.

 

در ادامه...

 

دبير شوراي هماهنگي مبارزه مواد مخدر لرستان گفت: رويكرد دولت اجتماعي شدن و مردمي نمودن مبارزه با مواد مخدر و همچنين پيشگيري و درمان آن است و ما بايد از ظرفيت دهياران، شوراها و بسيج براي عمومي كردن مبارزه با مواد مخدر بهره ببريم و همچنين  همه دستگاهاي دولتي و غير دولتي در اين راستا بايد پاي كار باشند.

 

وي گفت؛مبارزه با مواد مخدر بايد مستمر ودائمي باشد و همه دستگاههاي مرتبط بايد در اين راستا همكاري كنند.

 

دبير شوراي هماهنگي مبارزه مواد مخدر لرستان اظهار كرد: ايفاي نقش موثر در پيشگيري و درمان و صيانت از افراد بهبود يافته در جامعه با مشاركت گروه هاي مختلف و رسانه ها ضرورت دارد.

تعداد بازدید : 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal